Meklēšana:  MEKLĒT!
Jūsu grozā
0 preces
 
Preču Kategorijas
Satelīta resīveri un dekoderi
Mobilie telefoni
Sadzīves tehnika
Mazā sadzīves tehnika
Mājas sadzīves ierīces
Virtuves izlietnes un aksesuāri
Virtuves trauki
Mājai un dārzam
Mēbeles
Apkure un ventilācija
Datortehnika
Videokameras un fotokameras, optika
Televizori , DVD , mājas kinozāles
Biroja tehnika
Sporta preces
Auto preces
Skaistumkopšana un veselība
Dāvanas
Preces bērniem
Speciālais piedāvājums
 
 
Pirkuma nosacījumi
 
Pirkuma nosacījumi
 
Apmaksas noteikumi.

Mūsu veikalā Jūs varat izvēlēties dažādus apmaksas veidus:
- skaidra nauda
- bezskaidrās naudas norēķins  ( bankas pārskaitījums )
- apmaksa ar bankas karti online -  ( pagaidām pakalpojums nav pieejams )
 

Piegādes veidi un apmaksa.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preces svara , minimālās piegādes izmaksas ir 3 Ls . Precīzas piegādes izmaksas var aprēķināt izvēloties piegādes veidu . Piegādes izmaksas var noskaidrot piezvanot pa telefonu  vai nosūtīt pieprasījumu uz epastu   order@labacena.lv
Pasūtījumi virs 500 Ls ( izņemot lielgabarīta preces tādas kā ledusskapji, veļas mašīnas , vīna skapji utt) tiek piegādāti bezmaksas tikai Rīgas robežās.Preču piegāde tiek nodrošināta darba dienās no 10.00 līdz 21.00, par papildus samaksu preces var būt piegādātas arī sestdienās un svētdienās ērtā Jums laikā.

Piegāde un preču saņemšana Rīgā.
Pēc pasūtījuma noformēšanas prece tiek piegādāta pēc norādītās adreses 1 vienas darba dienas laikā , ar nosacījumu , ka prece ir noliktavā . Ja prece noliktavā nav tad klientam  tiek paziņots piegādes termiņš. ja pasūtījums ir noformēts līdz 13.00 un prece ir noliktavā , tad preču piegāde notiek tajā pašā dienā.
Preču piegāde tiek nodrošināta līdz mājas durvīm.

Piegāde un preču saņemšana ārpus Rīgas.
Preču piegādi ārpus Rīgas nodrošina Latvijas pasta kurjerdienests.
Pēc pasūtījuma noformēšanas  , klientam tiek nosūtīts faktūr-rēķins uz norādīto epastu vai faksu ,pēc rēķina apmaksas prece tiek nodota Latvijas pasta kurjerdienestam preču piegādei.

Apdrošināšana 0,4 procenti no sūtijuma vērtības
Lielgabarīta sūtijumiem papildus izmaksas +25% no pārsūtīšanas maksas
Lielgabarīta sūtījumi – sūtījumi, kuriem triju dimensiju (malu) izmēru summa ir lielāka par 210 cmĀrpus Rīgas preču piegāde tiek nodrošināta tikai līdz mājas durvīm.
Preču piegādes izmaksas ārpus Rīgas tiek aprēķinātas pēc Latvijas pasta tarifiem , precīzu piegādes izmaksu var uzzināt piezvanot pa tel. 29468900.  Preču piegādes izmaksas var mainīties bez iepriekšējā bridinājuma. Klientam jebkura gadijumā būs paziņota precīza piegādes izmaksas summa.

Atteikuma tiesības un preču atgriešana.

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā  nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu". LR MK noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošumu atteikuma tiesību izmantošanas periodā.. Preces atgriešanas gadījumā, pircējam tiek atgriezta veiktā samaksa par preci un piegādes izmaksas. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs. Izmantojot atteikuma tiesības, lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu. Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošumu atteikuma tiesību izmantošanas periodā. Lai izmantoto atteikuma tiesības, patērētājam ir jāaizpilda un jāiesniedz patērētājam atteikuma tiesību veidlapa.